Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY NA NASZE NOWE FORUM http://revdsq.ugu.pl/
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?

Go down 
+13
Wolf
loczek
xxSlayeRxx
Diti
Trrrrrigger :P
Sid
ZgaDniJ
Seyanel
KrYstiaN
mC
Predator
.:SoPeL:.
-_ChOcCo_-
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Vasilisk




Liczba postów : 12
Data rejestracji : 27/05/2008

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimeCzw 29 Maj - 20:18

... gowno prawda czesto w nocy gram i tak naprawde nie ma z kim bo sa chujowe mapy wiec skoro kladziesz sie spac po dobranocce to nie pierdol ze nie ma problemu...
Powrót do góry Go down
KrYstiaN

KrYstiaN


Liczba postów : 96
Data rejestracji : 07/04/2008

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimePią 30 Maj - 0:20

Vasilisk napisał:
... gowno prawda czesto w nocy gram i tak naprawde nie ma z kim bo sa chujowe mapy wiec skoro kladziesz sie spac po dobranocce to nie pierdol ze nie ma problemu...

po pierwsze mnie nie obrażaj bo nie kładę się po dobranocce
po drugie nie używaj wulgarnych słów
po trzecie nie grałem dawno na serwie i myślałem, że został mappack nocny.

Sorry za pomyłkę...



Admin zrób któryś jakiś tu porządek bo ludzie się rozkozaczyli i się uspokoić nie mogą, w każdym temacie jakieś wulgaryzmy ;]...
Powrót do góry Go down
Vasilisk




Liczba postów : 12
Data rejestracji : 27/05/2008

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimePią 30 Maj - 2:10

wez mnie nie punktoj^^ widze ze to co napisalem nie nauczylo cie pierw myslenia a potem pisania? wybacz ale wkurwia mnie cwaniactwo i glupota. apropos wylgaryzmy to jeden z elementow bogactwa polskiego slownictwa, bez wulgaryzmow wielu zeczy nie da sie okreslic a niektorzy nie potrafili by sie wyslowic... sory ale slow typu kurwa ale nub nie zastapisz o jejku jaki nub czy tez kurdelek serdelek ale nub... wiec mi nie pierdol ze mam ich nie uzywac bo sam codzienie jak srasz w kiblu w myslach mowisz o kurwa ale dobrze. jak bys nie rozkminil moich slow to ci powiem ze ja w stosunku do ciebie wulgarnych slow nie uzylem...

ps. ten tekst z adminem swiadczy o twojej dojrzalosci... stawiam na 15 lat?
Powrót do góry Go down
Piwor
Vip
Vip
Piwor


Liczba postów : 34
Data rejestracji : 25/03/2008
Skąd : #Warszawa

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimePią 30 Maj - 7:14

Vasilisk, jeśli już mówimy, co kogo "wkurwia", to Twoja ignorancja wobec ortografii jest co najmniej porażająca. Pan, Panie filozof masz regulamin forum, którego się trzymaj. Ciesze się, że znasz "elementy bogatego polskiego słownictwa", ale stosuj je w rozmowie na przykład z rodziną. Na pewno będą radośni z tak elokwentnych wypowiedzi.

Tak bardzo chcesz wiedzieć co on robi w toalecie? Popatrz innym okiem na swój post i zobacz, czy jego nie napisało 15oletnie dziecko.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
http://picasaweb.google.com/Piworek
KrYstiaN

KrYstiaN


Liczba postów : 96
Data rejestracji : 07/04/2008

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimePią 30 Maj - 9:52

Vasilisk napisał:
wez mnie nie punktoj^^ widze ze to co napisalem nie nauczylo cie pierw myslenia a potem pisania? wybacz ale wkurwia mnie cwaniactwo i glupota. apropos wylgaryzmy to jeden z elementow bogactwa polskiego slownictwa, bez wulgaryzmow wielu zeczy nie da sie okreslic a niektorzy nie potrafili by sie wyslowic... sory ale slow typu kurwa ale nub nie zastapisz o jejku jaki nub czy tez kurdelek serdelek ale nub... wiec mi nie pierdol ze mam ich nie uzywac bo sam codzienie jak srasz w kiblu w myslach mowisz o kurwa ale dobrze. jak bys nie rozkminil moich slow to ci powiem ze ja w stosunku do ciebie wulgarnych slow nie uzylem...

ps. ten tekst z adminem swiadczy o twojej dojrzalosci... stawiam na 15 lat?

Nie mam zamiaru z tobą się kłócić i apropo słów wulgarnych, skoro nie umiesz wstawić w ich miejsce jakiegoś normalnego słowa to właśnie widać jaki Ty dojrzały jesteś. A i jeszcze sprawa błędów ortograficznych. Zamiast wulgarnych słów(które umiesz na wysokim poziomie) poprawiłbyś lepiej ortografie.

Jeszcze jedno powiedz mi przed kim ja cwaniakuje ?. Może chcę podlizać dupę dla admina ? Bo już i takiej stwierdzenie słyszałem...

Tylko jak coś to pisz na PW by nie zaśmiecać forum i żeby inni nie musieli tego czytać ;]
Powrót do góry Go down
Vasilisk




Liczba postów : 12
Data rejestracji : 27/05/2008

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimePią 30 Maj - 13:36

ja wiem ze mam lipna ortografie ale sie tym nie pzrejmuje jezeli ci to przeszkadza to nie czytaj moich postow... i wez piwor nie lap mnie za slowka bo to jest smieszne ja daje przyklad a ty sie tego czepiasz^^ a i jestem ciekawy czy w domu nie stosujesz takich slow jak zajebiscie czy tez synonimy tego slowa?...

ps. nie kaz mi pisac na PW bo ja napisalem wiadomosc adekwatna do tematu i krytykuje wypowiedz twoja tez adekwatna do tematu.
Powrót do góry Go down
-_ChOcCo_-
Admin
Admin
-_ChOcCo_-


Liczba postów : 85
Data rejestracji : 26/03/2008
Age : 33
Skąd : WARSZAWA

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimePią 30 Maj - 19:35

SLuchajcie po co te klutnie. A teraz do tematu Mapcycle moim zdaniem jest dobry inni tez tak sadzili a ty chcesz zeby bylo raz standard a raz nowa a nie widzisz ze standardow jest mniej od nowych ? Po za tym ty chyba oszalales jak ja dam do macycle aim fy itd itp Wejde na server okolo 15.00 a tam na tych aim bedzie sieksa 20 na 20 to nie ma sensu. Ja chcialem zeby duzo bylo nowych map i moim zdaniem oraz innych ktorzy sie wypowidzieli na poczatku jest dobrze ,. Ja nie bede gral samych standardow , a jak ty jestes na servie z kims to vota daj na standard np i niech tamci wejda na forum i sciagna mapki po to do CHOLERY jest Mappack
Powrót do góry Go down
loczek

loczek


Liczba postów : 92
Data rejestracji : 06/04/2008
Age : 31
Skąd : ze Szpitala ;]

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimePią 30 Maj - 20:37

Ja np. lubię sobie pograć standard ale no bez przesady x/ Nowości też muszą być!! Jeśli chcecie grać ciągle np. de_dust 2 albo jakąś inną no to wbijcie sobie na pierwszy lepszy serwer a nie marudzić tutaj!! Nie piszcie: "Ta mapa jest taka a ta taka i siaka" No kurwa ludzie jak się nie podoba to wyjdźcie, poczekajcie i koniec =.=
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimeSob 31 Maj - 0:34

wypowiedziala sie mala ilosc ludzi ktorzy maja konto na forum, na serwerze bywa roznie. tyle z mojej strony
Powrót do góry Go down
KrYstiaN

KrYstiaN


Liczba postów : 96
Data rejestracji : 07/04/2008

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimeSob 31 Maj - 0:45

verten napisał:
wypowiedziala sie mala ilosc ludzi ktorzy maja konto na forum, na serwerze bywa roznie. tyle z mojej strony

może i bywa różnie ale jak się mapa nie podoba zawsze można ja z votowac czyż nie ?

A ja nie mam zamiaru na dustach grac bez przerwy ;]
Powrót do góry Go down
Vasilisk




Liczba postów : 12
Data rejestracji : 27/05/2008

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimeSob 31 Maj - 13:07

chocco fajnie sie gra na nowych mapach ale kurwa nie wsyzstkie sa fajne o to chodzi... dla mnie moga byc same nowe mapy ale kurwa musza byc fajne... a niby dlaczego nie chcesz ustawic map aim? i tak jak wejdziesz na serwer mozesz zmienic mape wiec nie wiem w czym problem widzisz... a aimy sie przydzadza jak jest malo osob...
Powrót do góry Go down
-_ChOcCo_-
Admin
Admin
-_ChOcCo_-


Liczba postów : 85
Data rejestracji : 26/03/2008
Age : 33
Skąd : WARSZAWA

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimeSob 31 Maj - 14:16

Ale niby nikogo nie ma z Adminow leci fy_pool_day okolo 15.00 no to stary sieka jak nic ja bym nie chcial na takiej mapie w tyle osob grac. A co do mapek zaproponuj jakies mapki w innym temacie to moze i bysmy wzucili :P
Powrót do góry Go down
Matus - twój pan i władca

Matus - twój pan i władca


Liczba postów : 8
Data rejestracji : 10/05/2008

Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitimeSob 31 Maj - 16:16

Już na serwerze mówiłem,że błędem było nagłe umieszczenie WIELU nowych map,gracze nie byli przygotowani na tak dużą zmianę i trudno zapamiętać wszystkie.

Osobiście dodawanie nowych map rozłożyłbym na pewien okres,dodając co jakiś czas po jednej,dwie nowe mapki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?   Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mapcycle by -_ChOcCo_- co sadzicie ?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Mapy i mappacki-
Skocz do: