Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY NA NASZE NOWE FORUM http://revdsq.ugu.pl/
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ban nie wiem za co?

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
KrYstiaN

KrYstiaN


Liczba postów : 96
Data rejestracji : 07/04/2008

Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 0:34

Po pierwsze nie liże nikomu dupy.
Po drugie odejdź od cs'a i naucz się pisac po Polsku (zeczy ? co to ? )
A po trzecie śmierdzisz czitem jak cholera

Koniec tej gadki, nie będę rozmawiał z niedojrzałymi ludźmi ;]
Powrót do góry Go down
polaNd[pwno]




Liczba postów : 20
Data rejestracji : 26/04/2008

Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 0:44

Liżesz dupe
ucze sie
ty smierdzisz kałem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 0:47

o jaki frag dokladnie chodzi ?
Powrót do góry Go down
-_ChOcCo_-
Admin
Admin
-_ChOcCo_-


Liczba postów : 85
Data rejestracji : 26/03/2008
Age : 33
Skąd : WARSZAWA

Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 0:53

Powiem tak . Krystian nie lize Dupy bo on ma racje co do ciebie. Wszyscy na servie mowili ze masz cheaty. Wiec skombinowalem plugin i sie dokladnie na ciebie patrzylem przez 2 mapki. Dziwne troche ze masz staty 68-7 czy cos takiego. Na tym serverze nie graja jakies lamy np Vertnen , WK, Turystycznie . itd Wiec jakos nie wieze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 1:02

Noo panowie i tu sie mylicie ... właśnie te jak powiedzialeś "nie lamy" czyli ja i Verten i paru innych ... znają sie na rzeczy i ja stwierdzam że On nie ma ani jednego czita ;] ... może mieć conajwyżej skrypta, na BH i no recoil, co jest dozwolone, aczkolwiek coś mi sie wydaje że tego też nie ma ... bo gościu gra w ESLu ...

Po 3 polaNd ma racje z tym że wystarczy jeden krok usłyszeć mając sluchawki czasami (nie zawsze) i wiadomo gdzie strzelić... Dobra, decyzje pozostawiam wam... Ale jeżeli ban zostanie to świadczy o was nie o nim. Sam nie raz dostawalem bana za nic ... Bo zabijalem adminow.

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.


Ostatnio zmieniony przez Wielebny Kret^ dnia Nie 27 Kwi - 1:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 1:03

moze mi ktos wytlumaczyc o jaki frag chodzi ?
Powrót do góry Go down
-_ChOcCo_-
Admin
Admin
-_ChOcCo_-


Liczba postów : 85
Data rejestracji : 26/03/2008
Age : 33
Skąd : WARSZAWA

Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 1:12

68-3 okolo Tak jak NK i Adjanq. Zdejme mu tego bana , ale i tak bede na niego patrzyl bo wiezyc mi sie nie chce. Jak on kurwa przez sciane strzela np Adjanq wczoraj na de_pasta w tamto to nie uwieze ze nic nie mial !!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 1:18

zamykam koniec gadania.

polaNd odbanowany... ale jeżeli sam zobacze coś podejżanego to sam Ci perma dam. narazie życzę miłej gry.
Powrót do góry Go down
polaNd[pwno]




Liczba postów : 20
Data rejestracji : 26/04/2008

Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitimeNie 27 Kwi - 1:53

z Adjanq'em czasami gramy i gadamy na VT (podpowiadamy sobie :-) )

Thx za odbanowanie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ban nie wiem za co? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ban nie wiem za co?   Ban nie wiem za co? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ban nie wiem za co?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Prośby o odbanowanie.-
Skocz do: